Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Justine Triet | ||
Benjamin Papin
(asystent)
|
||
Bénédicte Dujardin
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Arthur Harari | ||
Justine Triet | ||
Clémentine Schaeffer
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Anouk Delpeut
(nadzorca ciągłości scenariusza) (asystent)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marie-Ange Luciani
producent
|
||
David Thion
producent
|
||
Philippe Martin
współproducent
|
||
Julien Flick
kierownik produkcji
|
||
Jennifer Limam
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Juliette Mallon
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sandra Hüller
Sandra Voyter
|
||
Swann Arlaud
Prof. Vincent Renzi
|
||
Milo Machado Graner
Daniel
|
||
Antoine Reinartz
Rzecznik generalny
|
||
Samuel Theis
Samuel Maleski
|
||
Jehnny Beth
Marge Berger
|
||
Saadia Bentaïeb
Prof. Nour Boudaoud
|
||
Camille Rutherford
Zoé Solidor
|
||
Anne Rotger
Przewodniczący sądu
|
||
Sophie Fillières
Monica
|
||
Julien Comte
Koroner
|
||
Pierre-François Garel
Sędzia Janvier
|
||
Savannah Rol
Sandra, żandarmetka
|
||
Ilies Kadri
Samuel, żandarm
|
||
Vincent Courcelle-Labrousse
Prokurator
|
||
Cécile Brunet-Ludet
Sędzia Bollène
|
||
Nesrine Slaoui
Dziennikarka TV
|
||
Antoine Buéno
Balard, ekspert
|
||
Anne-Lise Heimburger
Bogaert, ekspert
|
||
Wajdi Mouawad
Jammal, psycholog
|
||
Sacha Wolff
Szef śledztwa
|
||
Kareen Guiock
Prezenter literacki
|
||
Arthur Harari
Krytyk literatury
|
||
Marie Brette
Dziennikarka
|
||
Christophe Devaux
Dziennikarz
|
||
Jefferson Desport
Dziennikarz
|
||
Nola Jolly
Współpracownik adwokata
|
||
Emmanuelle Jourdan
Tłumacz sądowy
|
||
Isaac Abballah
Widz na sali sądowej
|
||
Judicaël Ajorque
Członek Trybunału
|
||
Nicholas Angelo
Członek Trybunału
|
||
Marie-Laure Aumis
Członek Trybunału
|
||
Laura Balasuriya
Członek Trybunału
|
||
Alexandre Bertrand
Członek Trybunału
|
||
Jean-Pierre Bertrand
Członek Trybunału
|
||
Cécilia Bongiovanni-Lefebvre
Członek Trybunału
|
||
Jean-Claude Calbet
Członek Trybunału
|
||
Florent Chasseloup
Członek Trybunału
|
||
Sandrine Chastagnol
Członek Trybunału
|
||
Betty Desmier
Członek Trybunału
|
||
Justine Dulary
Członek Trybunału
|
||
Philippe Jubien
Członek Trybunału
|
||
Cyril Karenine
Członek Trybunału
|
||
Maud Martin
Członek Trybunału
|
||
Romaric Maucoeur
Członek Trybunału
|
||
Fabien Perrot
Członek Trybunału
|
||
Christophe Léon Schelstraete
Członek Trybunału
|
||
Rose Thibault
Członek Trybunału
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Simon Beaufils
(kierownik zdjęć)
|
||
Eric Jalageas
(główna pomoc techniczna)
|
||
François Schneider
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Louis Mikulic
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Isabelle Pannetier | ||
Clement Vachelard
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Laurent Sénéchal | ||
Guillaume Guerry
(asystent)
|
||
Léo Przybylski
(asystent)
|
||
Cécile Staes-Lacommère
(dodatkowy)
|
||
Nina Tolooie
(asystent)
|
||
Magali Todeschi
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Audrey Kleinclaus
(producent digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aurélie Cerveau
główny charakteryzator
|
||
Olivier Afonso
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Emmanuelle Duplay
scenograf
|
||
Cécile Deleu
dekorator wnętrz
|
||
Camille Bodin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Claire Bernengo
mikrofoniarz
|
||
Jeanne Delplancq
montaż dialogów
|
||
Nicolas Fioraso
imitator dźwięku
|
||
Nicolas Fournier
mikrofoniarz
|
||
Olivier Goinard
mikser ponownego nagrania
|
||
Baptiste Kleitz
mikrofoniarz
|
||
Fanny Martin
projektant dźwięku
|
||
Jonathan Martins
mikser postsynchronu
|
||
Julien Sicart
technik dźwięku
|
||
Robinson Van Caeneghem
dźwięk (asystent)
|
||
Thibault Deboaisne
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Cynthia Arra
dobór obsady
|
||
Magalie Léonard
kolorysta
|
||
Nikolas d'Andrade
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Perig Gilleron
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alexandre Cauderlier
koordynator efektów wizualnych
|
||
Clément Huet
kaskader
|
||
Mathieu Bernardin
elektryk (dodatkowy)
|
||
Carole Bethuel
fotosista
|
||
Valentin Breton
elektryk (praktykant)
|
||
Julie Bureau
operator kamery (asystent)
|
||
Manon Corone
elektryk
|
||
Hélène Degrandcourt
prowadzący ostrość
|
||
Lorraine Delgado
operator kamery (asystent)
|
||
Agathe Dercourt
prowadzący ostrość
|
||
Perrine Lauras
elektryk
|
||
Thomas Le Vaslot
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Sophie Lelou
oświetlenie
|
||
Emilie Monier
operator kamery
|
||
Rémi Quilichini
operator steadicam
|
||
Gaspard Soboul
operator kamery (asystent)
|
||
Olivier Trauger
elektryk
|
||
Aurélia Hollart
dobór obsady (asystent)
|
||
Emmanuel Thomas
dodatkowy dobór obsady
|
||
Xavier Douin
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Rémy Jantin
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…